Sprawdź nasze okazje do -70% zniżki

ABA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Marek Łobodziński  

Pralnia dla firm Wrocław, pralnia odzieży ochronnej Wrocław, pralnia odzieży roboczej Wrocław, 

ul. Klecińska 5,  54-413 Wrocław,

 tel. 71 781 57 29  tel. 71 782 81 69
                                                                                       
tel. kom. 603 31 47 05  tel.kom.609 47 79 88

Prowadzimy usługi w zakresie:

kompleksowego serwisu odzieży roboczej (pranie, czyszczenie, naprawa), znakowanie odzieży, nadruki, hafty, naszywki, metki żakardowe, etykiety itp., szycie na zamówienie odzieży roboczej według podanego wzoru.

PRZYKŁADOWE CENY PRANIA:
spodnie robocze 7,95 zł
bluza robocza 7,95 zł
fartuch roboczy 7,25 zł
koszula flanelowa 5,20 zł
kombinezon 15,50 zł
kamizelka stylonowa 3,90 zł
T-shirt 4,39 zł
bluza bawełniana 8,40 zł
bluza polarowa 9,20 zł
bluza ocieplana

15,50 zł

spodnie ocieplane

16,50 zł

PODANE CENY SĄ CENAMI NETTO DO CENY KOŃCOWEJ NALEŻY DOLICZYĆ 23% VAT

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY.
OFERUJEMY DOGODNE WARUNKI
ORAZ SZYBKIE TERMINY REALIZACJI.
KOMPLEKSOWO OBSŁUŻYMY KAŻDĄ FIRMĘ.

Pralnia — Wrocław. Zadbaj o odzież roboczą swoich pracowników

ABA to profesjonalna pralnia ubrań roboczych. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli przedsiębiorstw z Wrocławia, którzy cenią sobie fachowość wykonywanych usług, terminową realizację zleceń oraz elastyczność terminów. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa zarówno prezencja pracowników firmy, jak i ich komfort, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie powierzone nam ubrania wracały do Zleceniodawców w doskonałym stanie.

Pralnia odzieży pracowniczej z siedzibą we Wrocławiu

Nasza pralnia specjalizuje się w czyszczeniu ubrań roboczych wykonanych z różnych materiałów. Profesjonalne podejście i doświadczenie pozwalają nam zadbać o tkaniny o szczególnym przeznaczeniu, między innymi ocieplenia, odzież przeciwdeszczową, odblaskową oraz wiele innych. Obsługujemy nie tylko duże firmy, ale także średnie przedsiębiorstwa zlokalizowane na terenie Wrocławia w zakresie prania i reperowania ubrań pracowniczych.

Pralnia we Wrocławiu, która pozwoli Ci realnie zaoszczędzić

Współpraca z nami to gwarancja jakości nie tylko pod względem czystości prania, ale także przedłużenia żywotności odzieży. Nasi fachowcy zajmują się naprawą szwów, naszywaniem łat, wzmacnianiem podbić oraz wieloma innymi czynnościami poprawiającymi stan ubrań. Dzięki temu nie będziesz musiał inwestować w nowe wyposażenie swoich pracowników. Oferujemy krótkie terminy realizacji, a także indywidualne podejście do każdego Klienta. Pralni ABA zaufało już wielu przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty naszej pralni z siedzibą we Wrocławiu.

Pralnia odzieży roboczej: Wrocław

W Polsce na pracodawcy spoczywa obowiązek zadbania, żeby odzież ochronna pracowników była nienaganna pod względem funkcjonalnym i higienicznym przez cały okres jej użytkowania. Jedna z głównych usług naszej pralni we Wrocławiu to pranie takich właśnie ubrań. Rozumiemy, jak ważna jest odpowiednia konserwacja tego rodzaju odzienia. Odświeżamy odzież roboczą zgodnie z zasadami pielęgnacji właściwymi dla danego typu.

Profesjonalna pralnia we Wrocławiu — pozbądź się ryzyka uszkodzenia odzieży

Producenci odzieży ochronnej często określają maksymalną liczbę cykli prania i odpowiednią wysokość temperatury pojedynczego czyszczenia. Pozostawienie kwestii pielęgnacji danego kompletu ubrań pracownikowi wiąże się z zagrożeniem zignorowania wymienionych wyżej zaleceń, co może prowadzić do konieczności wymiany odzienia na nowe. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z usług naszej pralni we Wrocławiu, gdzie okrycia robocze są traktowane z należytą ostrożnością.

Wybrane zasady pielęgnacji odzieży ochronnej w pralni ABA we Wrocławiu

Przede wszystkim dbamy o to, by każdy cykl prania był higieniczny. Oznacza to, że dostosowujemy czas oraz temperaturę pojedynczego czyszczenia dla danego typu ubrania roboczego, a także korzystamy z odpowiednich detergentów. Ponadto nasz kompleksowy serwis obejmuje naprawę zniszczonych elementów odzieży ochronnej z użyciem właściwych materiałów, takich jak np. trudnopalna przędza, aby zachować ich dotychczasowe właściwości. Zapraszamy do skorzystania z oferty pralni ABA we Wrocławiu!

Serwis odzieży roboczej i pralnia

Wrocław jest miastem, w którym zlokalizowana jest nasza pralnia ABA. Oferujemy czyszczenie odzieży roboczej, w tym między innymi spodni, fartuchów, koszul flanelowych, kamizelek czy bluz. Wiemy, jak odpowiednio dbać o grube materiały, dobierając przy tym profesjonalne, bardzo skuteczne w usuwaniu plam oraz zabrudzeń środki. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych preparatach przeznaczonych do prania odzieży roboczej, dbając o najwyższą jakość naszych usług. Współpracujemy głównie z firmami produkcyjnymi, większymi zakładami pracy, a także fabrykami, gdzie pracownicy są wyposażeni w ubrania robocze. Poza praniem zajmujemy się również serwisem, czyli czynnościami, takimi jak wszywanie suwaków, przyszywanie guzików, naszywanie łat, naprawa rękawów lub nogawek itp.

ABA — pralnia, która zadba o odzież Twoich pracowników

Jeśli jesteś właścicielem firmy, prowadzisz fabrykę, warsztat lub przedsiębiorstwo, gdzie obowiązuje noszenie ubrań roboczych, skontaktuj się z nami. W naszej pralni we Wrocławiu specjalizujemy się w czyszczeniu każdej odzieży roboczej — bez względu na materiał wykonania. Zwracamy szczególną uwagę na dobór bezpiecznych detergentów, które nie uszkodzą odzieży, dlatego nasi Klienci zawsze są zadowoleni z naszych usług. Każdy cykl prania odbywa się w odpowiedniej temperaturze, dzięki czemu mamy pewność, że wszelki zabrudzenia zostaną usunięte, a kolor tkaniny nie wyblaknie. Szukasz solidnej pralni, która realizuje zlecenie terminowo? Nawiąż z nami współpracę już dziś!