Sprawdź nasze okazje do -70% zniżki
BB-COM OKULARY Z FUNKCJĄ KOMUNIKACJI Zobacz większe
BB-COM OKULARY Z FUNKCJĄ KOMUNIKACJI

BB-COM OKULARY Z FUNKCJĄ KOMUNIKACJI

BBCOMBL

Nowy produkt

zapytaj o dostępność telefonicznie

787,00 zł bruttoVAT: 23%
Netto: 639,84 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BB-COM - OKULARY Z FUNKCJĄ KOMUNIKACJI

OPIS TECHNICZNY :
Okulary z poliwęglanu dające możliwość komunikowania się. Komunikacja Bluetooth z zastosowaniem technologii osteofonicznej. Mikrofon wychwytuje dźwięki z drgań kości nosowej, umożliwiając przekaz głosu bez przekazywania innych hałasów. Jednoczesne zarządzanie wieloma połączeniami Bluetooth daje możliwość nawiązania połączenia za pomocą profilu A2DP i słuchania muzyki wysokiej jakości.
Akcesoria w zestawie: wymienne soczewki z poliwęglanu (bezbarwne, przydymione i żółte), 2 pary zapasowych wkładek przeciwhałasowych z żelu silikonowego, sztywne etui na okulary i akcesoria, miękkie etui do czyszczenia soczewek, sznurek, śrubokręt, ładowarka baterii. Okulary działają na 2 akumulatorki litowe.

Wyjmowane wkładki przeciwhałasowe o podwójnej funkcji: mikrofonu dousznego i wkładek przeciwhałasowych (SNR 21 dB)
BLUETOOTH:
- Urządzenia mobilne: okulary te mogą być użytkowane z kilkoma łączami Bluetooth jednocześnie. Profil A2DP umożliwia słuchanie muzyki wysokiej jakości.
- Komputer i sieć: okulary można połączyć z komputerem przez Buetooth i wtedy mogą być używane jako zestaw słuchawkowy. Są kompatybilne ze wszystkimi komunikatorami internetowymi (MSN, Yahoo, Skype, itp.).

Technologia przewodzenia kostnego:
W odróżnieniu od tradycyjnego mikrofonu, który wyłapuje dźwięk lub głos z powietrza, mikrofon w okularach BB-Com Venitex wychwytuje dźwięk pochodzący z wibracji kości nosowej. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komunikacji Bluetooth, głos użytkownika jest tak wyraźny jak podczas rozmowy twarzą w twarz. Regulacja części nosowej umożliwia poprawę jakości komunikacji i równocześnie eliminuje większość hałasów z otoczenia.

MATERIAŁY : Oprawki: nylon. Soczewki: poliwęglan. Wkładki przeciwhałasowe: żel silikonowy. Ciężar: 72 g.