Sprawdź nasze okazje do -70% zniżki

Lista produktów producenta: Cofra

Buty Robocze Ochronne S3 Cofra

Odpowiednie obuwie robocze jest niezbędnym elementem stroju fachowca. Zapewnia nie tylko komfort pracy, ale przede wszystkim znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia niebezpieczeństw. Właściwa ochrona stóp jest szczególnie zalecana w pracach z drewnem, metalem oraz z innymi ciężkimi towarami. Buty robocze COFRA są jednymi z najczęściej wybieranych. Oczywiście dzieje się tak nie bez powodu. Posiadają one szereg zalet jako obuwie bezpieczne, a dodatkowo są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu z powodzeniem mogą być eksploatowane nawet przez kilka lat. To zaś pozwala uniknąć dodatkowych kosztów corocznej wymiany obuwia do pracy. 

Co sprawia, że buty robocze COFRA są tak bezpieczne? 


Buty marki COFRA są wykonane w sposób, który zapewnia im uniwersalizm. To znaczy, że doskonale sprawdzą się podczas prac w różnych środowiskach. Ich trwałość chroni stopy przed niebezpieczeństwami podczas pracy z ciężkimi elementami. Co więcej, pokryte są skórą wodoodporną, a dzięki temu idealnie nadają się do pracy na świeżym powietrzu. Niezależnie od załamań pogody - deszczu czy też śniegu - stopy są odpowiednio zabezpieczone przed przedostawaniem się wody do wnętrza buta. Takie rozwiązanie stanowi również bardzo dobrą izolację od zimna. Wewnątrz znajduje się pokryta tkaniną, miękka wkładka, która w razie potrzeby z łatwością może zostać wymieniona. To zaś sprawia, że nawet w pracy możemy zadbać o odpowiednią higienę stóp. Dodatkowo taka wkładka znacznie zwiększa komfort użytkowania na co dzień. Duże znaczenie ma również podeszwa, która została wykonana z poliuretanu. Materiał ten zapewnia trwałość, funkcjonalność i wysoką niezawodność butów ochronnych S3. 


Dla kogo przeznaczone są buty ochronne S3?


Dzięki odporności na różne środowiska pogodowe buty te mogą być używane zarówno podczas prac w hali produkcyjnej jak i na zewnątrz. A dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że doskonale nadają się one do prac takich jak: 


  • spawanie 

  • obróbka drewna lub metalu

  • prace budowlane

  • transport towarów

  • szeroko pojęta produkcja

To sprawia, że buty ochronne S3 marki COFRA cieszą się dużą popularnością w środowiskach pracowniczych. Znacznie wyższy standard wykonania niż w przypadku innych butów roboczych, zapewnia wysoki komfort użytkowania, funkcjonalność oraz znacznie lepsze bezpieczeństwo. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 0 z 853 elementów
Pokazuje 1 - 0 z 853 elementów