Sprawdź nasze okazje do -70% zniżki


Technologia zabezpieczeń obuwia

Półbuty Robocze

Półbuty robocze z wyściółką przeciwpotną - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Lekkie półbuty robocze to obuwie idealne do pracy w warunkach magazynowych lub na hali. Dzięki zaawansowanej technologii antypoślizgowej, buty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stabilność zapewniają systemy Step Lock® i Traction Grid®  , dzięki którym może...

Półbuty robocze z wyściółką przeciwpotną - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Lekkie półbuty robocze to obuwie idealne do pracy w warunkach magazynowych lub na hali. Dzięki zaawansowanej technologii antypoślizgowej, buty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stabilność zapewniają systemy Step Lock® i Traction Grid®  , dzięki którym możemy swobodnie poruszać się po śliskich płytkach lub niestabilnej nawierzchni.  Dodatkowo, półbuty są wyposażone w podszewkę, która ma właściwości antybakteryjne. Ta cecha obuwia jest szczególnie doceniania przy wielogodzinnej pracy w mało komfortowych warunkach. Materiał, z którego wykonany jest but jest jednocześnie lekki i wytrzymały, a jego wyściółka ma właściwości przeciwpotne i antygrzybiczne.

Buty robocze z wodoodporną cholewką idealne do pracy w niekomfortowych warunkach

W miejscach, gdzie mamy do czynienia z wilgocią, wodą oraz zmiennymi warunkami atmosferycznymi, najlepiej sprawdzą się buty z cholewką wodoodporną, które jednocześnie wchłaniają i uwalniają wilgoć. Buty w takich warunkach roboczych powinny być miękkie oraz wytrzymałe i zabezpieczały nasze stopy przed kontaktem z wodą i wilgocią. Solidnie wykonana cholewka z wodoodpornej skóry i specjalnego rodzaju nylonu skutecznie separuje nas od nieprzyjaznego stopom środowiska.

Idealnie dopasowane półbuty świetnie sprawdzą się w każdych warunkach

Anatomiczny kształt obuwia znacznie ułatwia poruszanie się w miejscu pracy. Lekkie, oddychające obuwie, które absorbuje energię w obcasie jest niezastąpione podczas całodniowego wykonywania obowiązków. Nie bez znaczenia jest również trwałość buta. Dobry but powinien nam służyć długi czas, być odporny na ścieranie i uszkodzenia. Półbuty robocze są wyposażone w olejoodporną, dzięki czemu praca w środowisku w którym jesteśmy narażeni na kontakt z paliwem, smarem lub substancjami olejopodobnymi jest dużo bardziej komfortowa.

Półbuty robocze powinny cechować się:

  • wysokim standardem wykonania,
  • dużą odpornością na uszkodzenia,
  • bezpieczeństwem użytkowania,
  • komfortem noszenia,
  • technologią, która pomaga skórze oddychać 
Więcej

Półbuty Robocze Jest 678 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 0 z 678 elementów
Pokazuje 1 - 0 z 678 elementów