Sprawdź nasze okazje do -70% zniżki
Odzież robocza

Odzież robocza — Wrocław

Wiele branż wymaga stosowania specjalnej odzieży ochronnej mającej za zadanie zabezpieczyć codzienne ubranie pracownika przed przetarciami, trudnymi do usunięcia plamami czy odpryskami spawalniczymi itp. Zakłady przemysłowe, metalurgiczne, farmaceutyczne, meblowe albo przetwórcze to miejsca, gdzie pracownik jest szczegól...

Odzież robocza — Wrocław

Wiele branż wymaga stosowania specjalnej odzieży ochronnej mającej za zadanie zabezpieczyć codzienne ubranie pracownika przed przetarciami, trudnymi do usunięcia plamami czy odpryskami spawalniczymi itp. Zakłady przemysłowe, metalurgiczne, farmaceutyczne, meblowe albo przetwórcze to miejsca, gdzie pracownik jest szczególnie narażony na działanie szkodliwych substancji i pyłów. Przepalona lub przecięta odzież stanowi zagrożenie dla osoby zatrudnionej, ponieważ przestaje pełnić funkcję ochronną. Bardzo ważne jest zatem wyposażenie swoich pracowników w odpowiednią odzież roboczą do pracy, która będzie spełniać wszelkie wymogi BHP. Taki asortyment znajdziesz w naszym sklepie we Wrocławiu, gdzie zajmujemy się sprzedażą fartuchów, spodni trudnopalnych, kamizelek, koszulek ostrzegawczych, kombinezonów, a także pozostałych ubrań ochronnych.

Wygodna odzież robocza BHP

Jako dystrybutor odzieży roboczej zdajemy sobie sprawę z tego, że powinna być ona nie tylko praktyczna i funkcjonalna, ale też wygodna. Spędzanie ośmiu bądź więcej godzin w ubraniu blokującym ruch, nieprzepuszczającym powietrza, a co za tym idzie — powodującym odparzenia na skórze jest dla pracownika istną męczarnią. Warto więc przed zakupem takiego stroju sprawdzić materiał wykonania, poziom jego wytrzymałości, a także możliwość swobodnego poruszania się w nim w pracy. Dysponujemy specjalistyczną odzieżą roboczą BHP dostosowaną do pracy w szczególnych warunkach. Znajdziesz u nas podstawowe stroje piekarskie czy stolarskie, ale też wysokiej jakości fartuchy odporne na ogień, iskry oraz gorące odpryski, wykonane ze sztucznego materiału zapewniającego doskonałą szczelność.

Odzież robocza zgodna z normami europejskimi i przepisami BHP

Odzież robocza jest niezbędna w każdym zakładzie pracy, gdzie wykonywanie codziennych obowiązków wiąże się z zagrożeniem dla pracownika, albo po prostu zniszczeniem prywatnych ubrań. Pracodawcy powinni stosować się do przestrzegania zasad BHP obowiązujących w każdym miejscu pracy, dlatego inwestycja w odzież roboczą jest absolutną koniecznością. Zapewniając osobom zatrudnionym profesjonalne ubranie do pracy, sprawisz, że pracownik nie musi inwestować swoich pieniędzy w zakup stroju, a firma zyska renomę odpowiedzialnego pracodawcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem odzieży roboczej do zadań specjalnych.

Więcej

Odzież robocza Jest 444 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 0 z 444 elementów
Pokazuje 1 - 0 z 444 elementów