Sprawdź nasze okazje do -70% zniżki

Katalog

Rękawice ocieplane

Rękawice ocieplane BHP

Ochrona dłoni to bardzo ważne zagadnienie — zwłaszcza dla osób na co dzień zajmujących się pracami budowlanymi. Niezależnie od pogody, panującej na dworze temperatury, czy pory roku warto zadbać o porządne rękawice BHP. Modele ocieplane idealnie sprawdzą się jesienią oraz zimą, kiedy dłonie marzną znacznie szybciej i — op...

Rękawice ocieplane BHP

Ochrona dłoni to bardzo ważne zagadnienie — zwłaszcza dla osób na co dzień zajmujących się pracami budowlanymi. Niezależnie od pogody, panującej na dworze temperatury, czy pory roku warto zadbać o porządne rękawice BHP. Modele ocieplane idealnie sprawdzą się jesienią oraz zimą, kiedy dłonie marzną znacznie szybciej i — oprócz ochrony przed zranieniem — potrzebują również dodatkowej warstwy izolacyjnej.

Mocne, idealnie dopasowane ocieplane rękawice BHP

Szukasz rękawic BHP do pracy na budowie? A może potrzebujesz ich prac przy remoncie domu? Niezależnie od tego, w jakim celu je wykorzystasz — u nas znajdziesz model w pełni odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Polecamy rękawice gumowane, ze wzmocnieniem oraz inne modele. Dzięki nowoczesnym materiałom, jak również intensywnym kolorom są trwałe i łatwe do zauważenia — nawet w budowlanym czy remontowym bałaganie.

Rękawice ocieplane BHP dla amatorów i profesjonalistów z oferty sklepu ABA

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na rękawice ocieplane BHP wszystkich Klientów poszukujących praktycznych, solidnych rozwiązań. Sprawdź też pozostałe produkty — mamy bogaty wybór akcesoriów do ochrony oczu, głowy, twarzy, nóg, rąk oraz narzędzi przeznaczonych do zapewnienia bezpieczeństwa podczas prac na wysokości. W przypadku pytań lub wątpliwości — napisz — na każde z nich odpowiemy tak szybko, jak będzie to możliwe.

Rękawice ocieplane BHP – poznaj naszą pełną ofertę

W sklepie ABA z różnego rodzaju artykułami BHP znaleźć można między innymi ocieplane rękawice ze skóry licowej bydlęcej, dziane rękawce z akrylu, wygodne rękawice z polaru, specjalne rękawice odporne na uderzenia, rękawice nakrapiane czy zabezpieczające dłonie przed mrozem. Wszystkie wykonane z najlepszych, starannie dobranych materiałów, z dbałością o wykończenia, zapewniające doskonałą przyczepność, ochronę i wygodę użytkowania.

Gdzie można wykorzystać nasze rękawice ocieplane BHP?

Dostępne w naszej ofercie ocieplane rękawice BHP przeznaczone są dla pracowników różnych branż. Warto je stosować w szczególności w miejscach, w których konieczna jest ochrona delikatnych dłoni przez niską temperaturą, wiatrem oraz wilgotnym i mokrym środowiskiem. Sprawdzą się dla monterów, pracowników budowlanych, służb porządkowych czy osób pracujących w branży transportowej.

Co trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze rękawic ocieplanych BHP?

Przy wyborze rękawic BHP należy wziąć pod uwagę istotne kwestie takie jak:

  • warunki atmosferyczne — ocieplane modele najczęściej najlepiej nadają się do zadań wykonywanych na świeżym powietrzu w jesiennych lub zimowych miesiącach,
  • rodzaj wykonywanej pracy — niektóre produkty lepiej sprawdzą się przy pracowaniu na budowie, a inne przy samodzielnym remoncie mieszkania czy domu,
  • rozmiar i dopasowanie — trzeba zwrócić uwagę na to, by wybrana para pasowała jak najlepiej do dłoni osoby, która będzie jej używać.

Ponadto warto zauważyć, że niektóre ocieplane rękawice BHP mają odblaskowe elementy, wpływające dodatkowo na widoczność ich użytkownika podczas wykonywania różnego rodzaju zadań.

Różnorodne rękawice ocieplane BHP

W naszym sklepie z odzieżą i obuwiem roboczym oraz ochronnym znajduje się m.in. szeroki wybór ocieplanych rękawic BHP. Chociaż poszczególne modele różnią się między sobą kolorami, rozmiarami czy materiałami, z jakich zostały zrobione, to łączy je wysoka jakość wykonania, a także atrakcyjne ceny. Ta bogata oferta sprawia, że każda osoba szukająca ocieplanych rękawic BHP może znaleźć tu odpowiedni produkt dla siebie. Obsługujemy zarówno zamówienia indywidualne, jak i hurtowe, dokładając starań, by zrealizować je możliwie najszybciej. Zachęcamy do przejrzenia oraz zakupienia artykułów, które są aktualnie dostępne w asortymencie sklepu.

Więcej

Rękawice ocieplane Jest 30 produktów.

Pokazuje 1 - 0 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 0 z 30 elementów