Sprawdź nasze okazje do -70% zniżki

Katalog

Rękawice ocieplane

Rękawice ocieplane BHP

Ochrona dłoni to bardzo ważne zagadnienie — zwłaszcza dla osób na co dzień zajmujących się pracami budowlanymi. Niezależnie od pogody, panującej na dworze temperatury, czy pory roku warto zadbać o porządne rękawice BHP. Modele ocieplane idealnie sprawdzą się jesienią oraz zimą, kiedy dłonie marzną znacznie szybciej i — op...

Rękawice ocieplane BHP

Ochrona dłoni to bardzo ważne zagadnienie — zwłaszcza dla osób na co dzień zajmujących się pracami budowlanymi. Niezależnie od pogody, panującej na dworze temperatury, czy pory roku warto zadbać o porządne rękawice BHP. Modele ocieplane idealnie sprawdzą się jesienią oraz zimą, kiedy dłonie marzną znacznie szybciej i — oprócz ochrony przed zranieniem — potrzebują również dodatkowej warstwy izolacyjnej.

Mocne, idealnie dopasowane ocieplane rękawice BHP

Szukasz rękawic BHP do pracy na budowie? A może potrzebujesz ich prac przy remoncie domu? Niezależnie od tego, w jakim celu je wykorzystasz — u nas znajdziesz model w pełni odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Polecamy rękawice gumowane, ze wzmocnieniem oraz inne modele. Dzięki nowoczesnym materiałom, jak również intensywnym kolorom są trwałe i łatwe do zauważenia — nawet w budowlanym czy remontowym bałaganie.

Rękawice ocieplane BHP dla amatorów i profesjonalistów z oferty sklepu ABA

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na rękawice ocieplane BHP wszystkich Klientów poszukujących praktycznych, solidnych rozwiązań. Sprawdź też pozostałe produkty — mamy bogaty wybór akcesoriów do ochrony oczu, głowy, twarzy, nóg, rąk oraz narzędzi przeznaczonych do zapewnienia bezpieczeństwa podczas prac na wysokości. W przypadku pytań lub wątpliwości — napisz — na każde z nich odpowiemy tak szybko, jak będzie to możliwe.

Więcej

Rękawice ocieplane Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 0 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 0 z 32 elementów