Sprawdź nasze okazje do -70% zniżki

Katalog

Rękawice syntetyczne na wkładzie

Rękawice powlekane BHP

Powlekane rękawice BHP na bawełnianym albo polarowym wkładzie znajdują zastosowanie w wielu branżach. Dzięki wytrzymałej konstrukcji zapewniają ochronę rąk przed urazami mechanicznymi o średnim poziomie zagrożenia. Świetnie sprawdzają się zarówno w suchym, jak i wilgotnym środowisku pracy. Korzystają z nich monterzy pracu...

Rękawice powlekane BHP

Powlekane rękawice BHP na bawełnianym albo polarowym wkładzie znajdują zastosowanie w wielu branżach. Dzięki wytrzymałej konstrukcji zapewniają ochronę rąk przed urazami mechanicznymi o średnim poziomie zagrożenia. Świetnie sprawdzają się zarówno w suchym, jak i wilgotnym środowisku pracy. Korzystają z nich monterzy pracujący z różnorodnymi materiałami, serwisanci, pracownicy hal magazynowych oraz osoby konfekcjonujące detale. W naszym sklepie we Wrocławiu zakupisz je w doskonałej cenie.

Trwałe, solidne rękawice powlekane BHP do zadań specjalnych

Wśród rękawic powlekanych BHP nasi Klienci znajdą również modele wodoodporne, a nawet rękawice narciarskie. Dzięki nieprzepuszczalnej powłoce syntetycznej doskonale chronią one skórę dłoni przed działaniem wilgoci oraz substancji chemicznych. Miękka wkładka stanowi świetną warstwę izolacyjną i zapewnia wysoki komfort noszenia. Sprawdź modele o standardowej długości, a także rękawice z dłuższym mankietem np. 35, 40 lub 60 cm chroniące rękę powyżej nadgarstka.

Jakie powłoki mają dostępne w naszej hurtowni rękawice ochronne BHP?

Ze względu na potrzebę stosowania rękawic w kontakcie z różnymi substancjami, w naszej ofercie przygotowaliśmy produkty ochronne BHP powlekane warstwą PCV, nitrylem, a także lateksem. Znajdziesz tu warianty z gładką powierzchnią chwytną, jak również wersje z szorstką strukturą ułatwiającą trzymanie przedmiotów. Zachęcamy też do zwrócenia uwagi na rękawice z polarem i powłoką hydrofobową zapewniające wyjątkowe ciepło oraz komfort wykonywania różnych czynności.

Rękawice powlekane BHP w doskonałej cenie

Każdy z dostępnych u nas produktów powlekanych został przetestowany pod kątem odporności na działanie szkodliwych substancji zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. To sprawia, że korzystanie z niego zgodnie z przeznaczeniem pozwala ochronić skórę rąk przed kontaktem z niebezpiecznymi czynnikami mogącymi powodować jej nadmierne przesuszanie lub opatrzenia. Dodatkowo — jako hurtownia gwarantujemy przystępne, konkurencyjne ceny sprzedawanych u nas rękawic ochronnych. Zapraszamy!

Więcej

Rękawice syntetyczne na wkładzie Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 0 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 0 z 29 elementów