Sprawdź nasze okazje do -70% zniżki

Katalog

Bluzy i fartuchy

Bluzy i fartuchy jednorazowe: Wrocław

Wykonywanie codziennych obowiązków służbowych w wielu zakładach pracy nieodłącznie wiąże się z ryzykiem zabrudzenia ubrania albo zanieczyszczenia przygotowywanych wyrobów. Niezbędne w takich przypadkach są środki higieniczne, które pozwalają na ochronę odzieży pracowników przed zaplamieniem lub zadbanie o o...

Bluzy i fartuchy jednorazowe: Wrocław

Wykonywanie codziennych obowiązków służbowych w wielu zakładach pracy nieodłącznie wiąże się z ryzykiem zabrudzenia ubrania albo zanieczyszczenia przygotowywanych wyrobów. Niezbędne w takich przypadkach są środki higieniczne, które pozwalają na ochronę odzieży pracowników przed zaplamieniem lub zadbanie o odpowiednie warunki sanitarne podczas kontaktu personelu z produktami. Do podstawowych rozwiązań tego typu należą zatem bluzy i fartuchy jednorazowe, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu we Wrocławiu. Stanowią one zabezpieczenie higieniczne zarówno dla pracowników, jak i dla wyrobów, z którymi mają oni kontakt, doskonale sprawdzając się w zróżnicowanych branżach.

Fartuchy jednorazowe jako ochrona higieniczna pracowników i produktów

Nasz asortyment obejmuje różnorodne bluzy i fartuchy jednorazowe, przeznaczone do szeroko rozumianej ochrony higienicznej osób zatrudnionych w różnorodnych branżach, jak również do zabezpieczania produktów przed zanieczyszczeniem. To idealny wybór choćby dla pracowników firm sprzątających, zajmujących się przygotowywaniem żywności, pracujących w sektorze przetwórstwa spożywczego, ale nie tylko. Oferowane fartuchy i bluzy jednorazowe zostały wykonane z wytrzymałych materiałów jak włóknina polipropylenowa czy polietylen, które gwarantują trwałość, a przy tym skuteczną ochronę higieniczną. Część z nich została też oficjalnie dopuszczona do pracy z żywnością.

Jednorazowe bluzy oraz fartuchy we Wrocławiu — praktyczność i wszechstronność

Wszystkie fartuchy jednorazowe, które oferujemy w naszym sklepie z siedzibą we Wrocławiu, charakteryzują się wytrzymałością, ale też praktycznością. Nie krępują one ruchów podczas wykonywania rozmaitych prac, a szeroka gama rozmiarów do wyboru sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią opcję dla siebie. Oprócz tego, zależnie od wybranego produktu, fartuchy mogą posiadać na przykład zatrzaski do zapinania albo kieszenie. Jednorazowe środki higieniczne zamówią tutaj zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabezpieczenie pracowników w pracy brudzącej? A może ochrona produktów spożywczych? Serdecznie zapraszamy do zamawiania!

Więcej

Bluzy i fartuchy Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 0 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 0 z 11 elementów